> Rada Gminy Komańcza - Kadencja IX (Lata 2024-2029)

Rada Gminy Komańcza - Kadencja IX (Lata 2024-2029)


Przewodniczący Rady Gminy Pasiniewicz Adam - wygaśnięcie mandatu z dniem 1 lipca 2024 r. Postanowienie nr 220/2024 Komisarza Wyborczego w Krośnie II z dnia 8 lipca 2024 r. w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Komańcza

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kurinka Paweł

Radna Dal Jolanta

Radna Dąbrowska Halina

Radny Dołżycki Jarosław 

Radna Duda Anna

Radny Farbaniec Jan

Radny Krasulak Witold - wygaśnięcie mandatu z dniem 19 czerwca 2024 r. - Postanowienie nr 216/2024 Komisarza Wyborczego w Krośnie II z dnia 24 czerwca 2024 r. w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Komańcza

Radny Macko Jan

Radny Milasz Wiesław

Radna Mokrzycka Joanna

Radny Orzechowski Roman

Radny Perun Andrzej

Radny Trzaska Piotr

Radna Winkowska Renata

 


Data wytworzenia: 2024-05-15
Sporządzone przez: Edyta Opar (Inspektor)
Data udostępnienia: 2024-05-16 14:36:46
Rodzaj zamówienia: Informacja
Opublikowane przez: Edyta Opar
Rejestr zmian: Link
Wyświetleń: 84